today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Uczestnictwo w projekcie "Schweiz-KantonenLand, czyli wędrówka po Kantonach"

28.11.2022 uczennica klasy 3a Martyna Kania i uczniowie klasy 1b Bartłomiej Tokarczyk i Olaf Schleifer reprezentowali szkołę uczestnicząc w projekcie "Schweiz-KantonenLand, czyli wędrówka po Kantonach", realizowanym pod patronatem Ambasady Szwajcarii w Polsce.

Projekt organizuje Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Katowice. Autorem projektu jest mgr Małgorzata Bubik - prezes stowarzyszenia. Koordynatorkami projektu są Joanna Paciecha i Anna Iwańska.

III edycja projektu obejmuje 5 spotkań online, odbywa się w języku polskim z użyciem niemieckiego nazewnictwa i ma na celu zachęcenie uczniów szkół średnich województwa śląskiego do zgłębienia wiedzy na temat szwajcarskich kantonów.

W pierwszym spotkaniu tej edycji rywalizowało 6 drużyn. Uczestnicy projektu zdobyli informacje dotyczące kultury, historii i obyczajów szwajcarskiego kantonu Genf, wykonali zadania i test z wiedzy uzyskanej podczas trwania prezentacji kantonu. Nauczycielem prowadzącym warsztaty była Aleksandra Walczak.

Maria Śleziak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

22.01.2023
Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

W części pisemnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego wzięło udział dwoje naszych uczniów – Jakub Jasek z kl. 4b oraz Natalia Brutkowska z kl....

czytaj więcej
17.01.2023
Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

W poniedziałek 16 stycznia w Sali Sesyjnej Rady Powiatu, mieszczącej się w budynku Starostwa Powiatowego w Żywcu, dyrektor I LO im. M. Kopernika w...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności