Uroczystość rozdania Złotych Indeksów PK

Uroczystość rozdania Złotych Indeksów PK

W dniu 19 kwietna br. w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym Politechniki Krakowskiej odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów laureatom 9. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK”. Maturzyści, którzy z powodzeniem wzięli udział w dwuetapowej rywalizacji, odebrali z rąk prorektora ds. studenckich dr. inż. Marka Bauera pamiątkowe dyplomy. Uroczystość miała na celu wyróżnienie laureatów oraz podkreślenie ich znakomitych osiągnięć.

Wśród nagrodzonych byli nasi uczniowie:

Karina Zawada uczennica klasy 4b matematycznej uniwersyteckiej, która została laureatką III stopnia w dziedzinie matematyki oraz Mateusz Dudek z klasy 4c o profilu biologiczno-chemicznym, który zdobył tytuł laureata III stopnia w dziedzinie chemii. Możemy więc ponownie pochwalić się ich sukcesami.

W finale konkursu „O Złoty Indeks PK” spotkali się maturzyści z kilku województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, lubelskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, a nawet warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Finalistki i finaliści reprezentowali w sumie 47 szkół. Zmagania maturzystów w 9. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK” toczyły się w czterech dyscyplinach: matematyce, chemii, informatyce i predyspozycjach architektonicznych. W tym roku został pobity rekord zgłoszeń. Do konkursu zarejestrowało się aż 583 osoby. Do II etapu zakwalifikowało się 161 uczestników, a w finałowej rywalizacji wzięło ostatecznie udział 137 tegorocznych maturzystów. Tytuł laureata konkursu trafił do 93 osób.

Gratulujemy!

Opiekunowie uczniów:

Halina Badora

Lidia Walaszek


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
09.05.2024
WYNIKI 1 ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O HISZPANII

WYNIKI 1 ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O HISZPANII

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że do II etapu Wojewódzkiego Konkursu wiedzy o Hiszpanii, który odbędzie się 11 czerwca w Mysłowicach...

czytaj więcej
05.05.2024
Pożegnanie Maturzystów

Pożegnanie Maturzystów

W piątek 26 kwietnia pożegnaliśmy młodzież z klas czwartych naszego liceum. Wśród zaproszonych gości byli obecni: emerytowany profesor Uniwersytetu...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności