WALENTYNKOWE POMAGANIE

WALENTYNKOWE POMAGANIE

W dniach 12-13.02. br. w naszym liceum odbył się charytatywny kiermasz walentynkowy, który został przygotowany przez uczniów klas 3a i 3c pod opieką wychowawczyń: pani Dominiki Kamińskiej i pani Ewy Pódy-Michalskiej. Była to niezwykła okazja nie tylko do podarowania komuś pysznych słodkości z okazji Dnia Zakochanych, ale również wsparcia zmagającej się z guzem mózgu Adrianny Tyczyńskiej, kuzynki jednej z naszych koleżanek.

Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom oraz naszym drogim koleżankom i kolegom za zaangażowanie i okazanie dobrego serca. Dzięki Waszej obecności zebraliśmy kwotę 2262,07 złotych, która w całości została przekazana na leczenie czteroletniej dziewczynki. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za tak wielki odzew!

Przekazujemy również słowa podziękowania od mamy Ady:

Dzień dobry.

Jestem mamą cudownej Adusi Tyczyńskiej, dla której był zorganizowany kiermasz w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu w dniach 12-13.02. br . Chciałam podziękować bardzo wszystkim ludziom wielkiego serca w imieniu Adusi i naszym, zwłaszcza PanuDyrektorowi Szkoły Jackowi Biłce, uczniom klas 3a i 3c wraz z wychowawczyniami, a przede wszystkim Karinie Samoch i rodzicom uczniów liceum, który wzięli udział w tej inicjatywie. Dziękujemy za ciepłe myśli, słowa, pomoc, zaangażowanie i ogromny wkład w organizację kiermaszu, jak i za udział, zarówno rodziców, nauczycieli jak i uczniów, znajomych czy też przyjezdnych. Dziękujemy wszystkim czułym na troski i cierpienie dziecka. Serce rośnie, gdy ma się wsparcie w innych ludziach, wiemy, że możemy na Was liczyć. Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY”.

Poniżej załączamy link do fundacji, której Adusia jest podopieczną:
https://www.kawalek-nieba.pl/adrianna-tyczynska/

Jeszcze raz pięknie dziękujemy! Czynione dobro zawsze wraca!


Uczniowie klas 3a i 3a z wychowawczyniami: p. Dominiką Kamińską i p. Ewą Pódą-Michalską

Katarzyna Śleziak


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
15.04.2024
Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Zapraszamy do obejrzenia rysunków inspirowanych pracami artystki Ewy Juszkiewicz, które wykonali uczniowie z kl.1 b i d, na zajęciach rozwijających...

czytaj więcej
11.04.2024
Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

9 kwietnia br. gościliśmy w murach naszej szkoły synów Karla Velana: Ivana i Toma, którzy przyjechali do Polski wraz ze swoimi żonami, by ponownie...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności