Warsztaty teatralne w naszym liceum

Warsztaty teatralne w naszym liceum

Z wykształcenia aktorka i reżyserka, z zamiłowania pedagog i autorka scenariuszy – pani Joanna Litwin, związana ze Sceną Polską Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie, znana widzom z roli pani Gruszki z serialu „Szkoła”, prowadzi warsztaty teatralne dla uczniów naszej szkoły.

Ogromną przyjemnością dla całej grupy teatralnej był udział w pierwszych zajęciach prowadzonych z wielkim zaangażowaniem. Cenne wskazówki, dotyczące technik aktorskich, zachowania na scenie, radzenia sobie ze stresem oraz współpracy, z pewnością zostaną wykorzystane w próbach do wystawienia sztuki pt. „Mity greckie” autorstwa Macieja Wojtyszki.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności