today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Wyniki eliminacji powiatowych do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

Wyniki eliminacji powiatowych do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

9.03.2023 w Starostwie Powiatowym w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom  powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się przy współpracy z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Konkurs na etapie powiatowym został zorganizowany przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Żywcu, Starostwo powiatu żywieckiego, Lasy Państwowe, KP PSP w Żywcu, Zespół Szkół nr 4 w Sopotni Wielkiej. 

 

Uczennice naszej szkoły Paulina Bieś z klasy 3c, Paulina Laksa z klasy 1c, Daria Jakus z klasy 1c i Aleksandra Matuszna z klasy 4d wykonały najlepsze prace plastyczne w kategorii szkoły ponadpodstawowe. Uczestniczki konkursu tworzyły prace zgodnie z tematyką obejmującą udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, ratownictwa specjalistycznego, działaniach związanych np. z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych. Praca strażaków przedstawiona w sposób twórczy w nagrodzonych pracach naszych laureatek uwzględnia ratowanie środowiska przyrodniczego oraz ochronę bogactwa naturalnego lasu i żyjących w nim roślin i zwierząt.

Prace naszych uczennic doceniono również na szczeblu wojewódzkim w ZOSP RP Katowice: Paulina Bieś zajęła pierwsze miejsce, Aleksandra Matuszna zdobyła drugie miejsce, natomiast Daria Jakus otrzymała wyróżnienie.  

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Opiekun konkursu: Maria Śleziak


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
30.03.2023

Warto się uczyć - nagroda ufundowana przez Profesora B. Gintera już czeka na najlepszego absolwenta

Uczennice i uczniowie klas III, na kilka tygodni przez maturą tradycyjnie pragniemy Was zmobilizować do osiągania jak najwyższych wyników w...

czytaj więcej
30.03.2023

68. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

W czwartek 16 marca odbyły się szkolne eliminacje do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jest nam bardzo miło zawiadomić, że w turnieju...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności