Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Uczennica naszej szkoły Karolina Kos z klasy 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza”. Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W konkursie uczestniczyło 40 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace plastyczne zgodnie z tematem edycji – „Piękno otaczającego nas świata”.

Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia. Należą do nich: Jowita Małysiak kl. 1b, Maciej Partyka kl. 1b, Klaudia Grucel kl. 3a, Weronika Kosowska kl. 1b, Julia Cępiel kl. 1g, Elżbieta Kastelik kl. 1a, Weronika Rodak kl. 1b, Klaudia Bizoń kl. 1d, Sabina Stypuła kl. 1a, Anna Urbaniak kl. 1f.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Maria Śleziak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.07.2024
Żywieckie Suwakowanie

Żywieckie Suwakowanie" ruszyło!

Już po raz XVIII muzycy z kraju i zagranicy biorą udział w warsztatach, lekcjach, koncertach, które odbywają się w naszym liceum, Państwowej Szkole...

czytaj więcej
03.07.2024

Świadectwa dojrzałości 2024

Informujemy maturzystów, że świadectwa dojrzałości będą wydawane w sekretariacie szkoły od dnia 9 lipca 2024 roku od godziny 12:00 za...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności