Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA

Uczennica naszej szkoły Izabela Krzus z kl. 2f zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym TĘCZA.

Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W tegorocznej edycji konkursu fotograficznego "TĘCZA" FOTO 16 uczniów naszej szkoły wykonało zestaw fotografii zgodnie z jej tematem - "Zwierzęta w obiektywie". Magdalena Drewniak z kl. 1fg zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy. Aleksandra Skolarz kl. 2c, Klaudia Biernacka kl. 1c, Kaja Biedrawa kl. 1g, Kamil Oleszek kl. 1fg, Maciej Widz kl. 2b, Emilia Zwardoń kl. 1g to najlepsi uczniowie z naszej szkoły, którzy za wykonanie fotografii otrzymali dyplomy wyróżnienia. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. Wszystkim dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy.

Szkolny Organizator Konkursu: Maria Śleziak


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności