Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „TĘCZA”

23 uczniów naszej szkoły tworzyło rysunki, prace malarskie i fotografie zgodnie z tematem XXI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „TĘCZA” - „Fascynujący świat natury”.

Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Organizator konkursu nagrodził najzdolniejszych uczniów w szkole dyplomami wyróżnienia.

Anna Adamczyk z kl. 3a zdobyła nagrodę książkową za wykonanie najlepszej pracy plastycznej. Do autorów wyróżnionych prac należą również: Paulina Bieś z kl. 4c, Milena Bąk z kl. 4f, Karolina Ciućka z kl. 1a, Paulina Słatyńska z kl. 3f, Kamila Mąka z kl. 3a, Franciszek Jończyk z kl. 2e oraz Wiktoria Stawowczyk z kl. 3b. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!

Opiekun konkursu: Maria Śleziak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.05.2024
Uroczystość rozdania Złotych Indeksów PK

Uroczystość rozdania Złotych Indeksów PK

W dniu 19 kwietna br. w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym Politechniki Krakowskiej odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów...

czytaj więcej
09.05.2024
WYNIKI 1 ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O HISZPANII

WYNIKI 1 ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O HISZPANII

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że do II etapu Wojewódzkiego Konkursu wiedzy o Hiszpanii, który odbędzie się 11 czerwca w Mysłowicach...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności