Wyróżnienie w finale XIII edycji Wszechstronnego Konkursu Konesera Polszczyzny

Wyróżnienie w finale XIII edycji Wszechstronnego Konkursu Konesera Polszczyzny

14 grudnia br. w Pałacu Młodzieżowym w Katowicach odbył się finał XIII edycji Wszechstronnego Konkursu Konesera Polszczyzny. Dwie uczennice naszego liceum - Katarzyna Śleziak oraz Weronika Kasprzyk z klasy 3a miały okazję zmierzyć się z zespołami z innych szkół województwa śląskiego, rozwiązując nietypowe zadania dotyczące zagadnień ze znajomości języka polskiego. Mimo wielu trudności, dziewczynom udało się zdobyć wyróżnienie. Uczestniczkom konkursu towarzyszyła także grupa wspierająca z naszej szkoły pod opieką pani Dominiki Kamińskiej. Było to ciekawe doświadczenie pokazujące, że nasz język ojczysty nadal jest żywy i można go poznawać poprzez zabawę!

Opiekun: Dominika Kamińska

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
15.04.2024
Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Zapraszamy do obejrzenia rysunków inspirowanych pracami artystki Ewy Juszkiewicz, które wykonali uczniowie z kl.1 b i d, na zajęciach rozwijających...

czytaj więcej
11.04.2024
Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

9 kwietnia br. gościliśmy w murach naszej szkoły synów Karla Velana: Ivana i Toma, którzy przyjechali do Polski wraz ze swoimi żonami, by ponownie...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności