Z wizytą w rozgłośni Anioł Beskidów

Z wizytą w rozgłośni Anioł Beskidów

12 stycznia br. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w audycji w diecezjalnej rozgłośni Anioł Beskidów w Bielsku-Białej. Rozmowa dotyczyła istotnych kwestii związanych z życiem rodzinnym. Młodzież poruszyła temat problemów współczesnej rodziny oraz przybliżyła słuchaczom wartości, które odgrywają istotną rolę w wychowaniu potomstwa. Rodzina jest ważna dla młodych ludzi, o czym świadczą ich osobiste doświadczenia przywołane w trakcie audycji.

Wizyta w radiu była także doskonałą okazją do przybliżenia idei Diecezjalnego Konkursu Literacko-Religijnego o Rodzinie. Inicjatywa, skierowana do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, ma na celu podkreślenie znaczenia rodziny w życiu człowieka. Umożliwia także przedstawienie swoich przeżyć i wrażeń oraz rozwijanie wrażliwości wśród młodzieży.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować dyrektorowi radia ks. Piotrowi Bączkowi za zaproszenie oraz ks. Piotrowi Hutnickiemu, który przeprowadził z nami rozmowę. Podziękowania należą się również organizatorom wyjazdu - pani Dominice Kamińskiej i ks. Jackowi Moskalowi.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
26.02.2024

WYNIKI XII POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO "SZUFLADA"

Jury w składzie: Pani Agnieszka Fluder, Pani Dominika Kamińska i Pani Lucyna Majdak wyłoniło zwycięzców XII edycji Powiatowego Konkursu...

czytaj więcej
21.02.2024
Sukces naszych uczennic w Podbeskidzkim Konkursie Historycznym „Solidarni”

Sukces naszych uczennic w Podbeskidzkim Konkursie Historycznym „Solidarni”

Katarzyna Śleziak oraz Natalia Stokłosa (uczennice z kl. 3a) zostały laureatkami finału PodbeskidzkiegoKonkursu Historycznego "Solidarni" zajmując...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności