Zakończenie roku klas trzecich

Zakończenie roku klas trzecich

Dnia 26 kwietnia 2019 r. w auli im. Stanisława Pyjasa odbyło się uroczyste zakończenie roku klas III.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, którzy wygłosili przemówienia, a także wręczyli nagrody najlepszym absolwentom.

Pan dyrektor Jacek Biłko podziękował wszystkim Wychowawcom, Nauczycielom, a także przewodniczącemu Rady Rodziców i pani prezes Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu. Następnie pogratulował uczniom, którzy zostali wpisani do Złotej Księgi oraz otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Pan Starosta Stanisław Kucharczyk złożył życzenia wszystkim maturzystom, a także podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły.

Nagroda fundowana przez Profesora Bolesława Gintera, absolwenta szkoły z roku 1955, przypadła w tym roku Karolowi Sowie ( kl. 3b) - najlepszemu absolwentowi naszego liceum. Nagrodę przekazało Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu.

Nagrodę dla Najlepszego Humanisty otrzymała Patrycja Suchanek z klasy 3e. Nagrodę ufundowało Stowarzyszenie "Z Kopernikiem w XXI wiek".

Pan doktor Łukasz Iluk z Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku Białej wręczył nagrodę Konradowi Gowinowi z kl. 3f, a Pani mgr inż. Paulina Cader Kania z Akademii Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przekazała "Złoty Indeks" Darii Pabis z kl. 3h.

Nagrodę za wzorową frekwencję otrzymała Aneta Kuźma z klasy 3c.

W części artystycznej wystąpili nasi absolwenci z własnym repertuarem, a następnie zostali pożegnani przez uczniów klasy 1g.

Uczniowie za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali bony do Empiku oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie "Z Kopernikiem w XXI wiek".

Rodzice z trójek klasowych otrzymali podziękowania  od dyrekcji za zaangażowanie na rzecz szkoły. Rodzice uczniów wyróżnionych i wpisanych do Złotej Księgi otrzymali listy gratulacyjne od dyrektora szkoły.

Po części oficjalnej w salach lekcyjnych odbyło się wręczenie świadectw.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności