Zakończenie roku maturzystów

Zakończenie roku maturzystów

29 kwietnia 2022 roku w auli naszego liceum uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. W trakcie spotkania wychowawcy klas odczytali nazwiska uczniów wpisanych do Złotej Księgi, a dyrektor Jacek Biłko wyróżnił osoby ze 100-procentową frekwencją oraz zaangażowane w uroczystości szkolne. Pani Danuta Brodziak nagrodziła najlepszych szkolnych sportowców. Po raz 36. została wręczona nagroda ufundowana przez Szanownego Pana Profesora Bolesława Gintera, uczonego, archeologa z Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwenta naszego liceum z roku 1955. Obecny na uroczystości profesor Ginter uhonorował nagrodą uczennicę klasy 3cg Adriannę Adamczyk. Natomiast pani Paulina Cader-Kania, dyrektor do spraw operacyjnych Akademii WSB wydziału zamiejscowego w Żywcu, wręczyła Justynie Gach z klasy 3fg Złoty Indeks Akademii WSB.

Orkiestra szkolna w składzie: pierwsze skrzypce – Maria Suchoń (kl. 1a), Maja Moskała (kl. 1a), Zuzanna Luber (kl. 3c), Zuzanna Hernas (kl. 2b), Mikołaj Malina (kl. 2b) drugie skrzypce – Aleksandra Kozieł (kl. 3a), Kinga Ciućka (kl. 3hg), Natalia Cebrat (kl. 2f), Dominik Hubka (kl. 3a), altówki – Alicja Cwajna (kl. 3cg), Martyna Butor (kl. 2b), Katarzyna Witas (kl. 2b), wiolonczela – Joanna Cwajna (kl. 1b), flet – Wiktoria Bieniek (kl. 1a), fortepian – Tomasz Jurasz (kl. 3bg), śpiew – Ewelina Wojtyła (kl. 1d) wykonała utwory z filmów „Interstellar” i „Incepcja” oraz piosenkę Marka Grechuty „Ocalić od zapomnienia”. Z programem indywidualnym wystąpił Tymoteusz Mytych (kl. 3bg), który wykonał „Etiudę rewolucyjną” Fryderyka Chopina.

Przed maturzystami egzamin dojrzałości, nowe doświadczenia i wyzwania. Wierzymy, że poradzą sobie bardzo dobrze, a ich praca, codzienny trud oraz okres przygotowań do matury zaowocują sukcesem.

Drodzy Maturzyści! Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja!

Uroczystość przygotowała klasa 3d z panią Aleksandrą Bielawską i panią Renatą Sową.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

25.05.2022
Złote Indeksy Politechniki Śląskiej rozdane

Złote Indeksy Politechniki Śląskiej rozdane

W dniu 14 kwietnia 2022 r. w Sali Senatu Politechniki Śląskiej już po raz 6. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu „O Złoty...

czytaj więcej
25.05.2022
Finał konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Finał konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

W dniu 8 kwietnia 2022 r. w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” w Krakowie odbyło się spotkanie z laureatami 7. edycji konkursu „O...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności