today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Zakończenie roku maturzystów

Zakończenie roku maturzystów

29 kwietnia 2022 roku w auli naszego liceum uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. W trakcie spotkania wychowawcy klas odczytali nazwiska uczniów wpisanych do Złotej Księgi, a dyrektor Jacek Biłko wyróżnił osoby ze 100-procentową frekwencją oraz zaangażowane w uroczystości szkolne. Pani Danuta Brodziak nagrodziła najlepszych szkolnych sportowców. Po raz 36. została wręczona nagroda ufundowana przez Szanownego Pana Profesora Bolesława Gintera, uczonego, archeologa z Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwenta naszego liceum z roku 1955. Obecny na uroczystości profesor Ginter uhonorował nagrodą uczennicę klasy 3cg Adriannę Adamczyk. Natomiast pani Paulina Cader-Kania, dyrektor do spraw operacyjnych Akademii WSB wydziału zamiejscowego w Żywcu, wręczyła Justynie Gach z klasy 3fg Złoty Indeks Akademii WSB.

Orkiestra szkolna w składzie: pierwsze skrzypce – Maria Suchoń (kl. 1a), Maja Moskała (kl. 1a), Zuzanna Luber (kl. 3c), Zuzanna Hernas (kl. 2b), Mikołaj Malina (kl. 2b) drugie skrzypce – Aleksandra Kozieł (kl. 3a), Kinga Ciućka (kl. 3hg), Natalia Cebrat (kl. 2f), Dominik Hubka (kl. 3a), altówki – Alicja Cwajna (kl. 3cg), Martyna Butor (kl. 2b), Katarzyna Witas (kl. 2b), wiolonczela – Joanna Cwajna (kl. 1b), flet – Wiktoria Bieniek (kl. 1a), fortepian – Tomasz Jurasz (kl. 3bg), śpiew – Ewelina Wojtyła (kl. 1d) wykonała utwory z filmów „Interstellar” i „Incepcja” oraz piosenkę Marka Grechuty „Ocalić od zapomnienia”. Z programem indywidualnym wystąpił Tymoteusz Mytych (kl. 3bg), który wykonał „Etiudę rewolucyjną” Fryderyka Chopina.

Przed maturzystami egzamin dojrzałości, nowe doświadczenia i wyzwania. Wierzymy, że poradzą sobie bardzo dobrze, a ich praca, codzienny trud oraz okres przygotowań do matury zaowocują sukcesem.

Drodzy Maturzyści! Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja!

Uroczystość przygotowała klasa 3d z panią Aleksandrą Bielawską i panią Renatą Sową.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

05.02.2023

WYMIANA SZKOLNA ŻYWIEC – UNTERHACHING

Drodzy rodzice i uczniowie. Nadchodzi czas kolejnej wymiany naszego liceum z partnerską szkołą Lise-Meitner-Gymnasium w Unterhaching w...

czytaj więcej
05.02.2023

Wspieramy rozwój licealistów

Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu w 2023 roku wesprze działalność szkoły kwotą...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności