Zakończenie roku maturzystów

Zakończenie roku maturzystów

29 kwietnia 2022 roku w auli naszego liceum uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. W trakcie spotkania wychowawcy klas odczytali nazwiska uczniów wpisanych do Złotej Księgi, a dyrektor Jacek Biłko wyróżnił osoby ze 100-procentową frekwencją oraz zaangażowane w uroczystości szkolne. Pani Danuta Brodziak nagrodziła najlepszych szkolnych sportowców. Po raz 36. została wręczona nagroda ufundowana przez Szanownego Pana Profesora Bolesława Gintera, uczonego, archeologa z Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwenta naszego liceum z roku 1955. Obecny na uroczystości profesor Ginter uhonorował nagrodą uczennicę klasy 3cg Adriannę Adamczyk. Natomiast pani Paulina Cader-Kania, dyrektor do spraw operacyjnych Akademii WSB wydziału zamiejscowego w Żywcu, wręczyła Justynie Gach z klasy 3fg Złoty Indeks Akademii WSB.

Orkiestra szkolna w składzie: pierwsze skrzypce – Maria Suchoń (kl. 1a), Maja Moskała (kl. 1a), Zuzanna Luber (kl. 3c), Zuzanna Hernas (kl. 2b), Mikołaj Malina (kl. 2b) drugie skrzypce – Aleksandra Kozieł (kl. 3a), Kinga Ciućka (kl. 3hg), Natalia Cebrat (kl. 2f), Dominik Hubka (kl. 3a), altówki – Alicja Cwajna (kl. 3cg), Martyna Butor (kl. 2b), Katarzyna Witas (kl. 2b), wiolonczela – Joanna Cwajna (kl. 1b), flet – Wiktoria Bieniek (kl. 1a), fortepian – Tomasz Jurasz (kl. 3bg), śpiew – Ewelina Wojtyła (kl. 1d) wykonała utwory z filmów „Interstellar” i „Incepcja” oraz piosenkę Marka Grechuty „Ocalić od zapomnienia”. Z programem indywidualnym wystąpił Tymoteusz Mytych (kl. 3bg), który wykonał „Etiudę rewolucyjną” Fryderyka Chopina.

Przed maturzystami egzamin dojrzałości, nowe doświadczenia i wyzwania. Wierzymy, że poradzą sobie bardzo dobrze, a ich praca, codzienny trud oraz okres przygotowań do matury zaowocują sukcesem.

Drodzy Maturzyści! Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja!

Uroczystość przygotowała klasa 3d z panią Aleksandrą Bielawską i panią Renatą Sową.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności