Zwycięstwo reprezentantów naszej szkoły w grze miejskiej!

Zwycięstwo reprezentantów naszej szkoły w grze miejskiej!

Czuwaj!

W dniach od 1 do 3 maja br. Hufiec ZHP w Żywcu, na okoliczność majowych świąt, zorganizował grę miejską pt. „Śladami Rzeczypospolitej”. Zespoły składające się z maksymalnie 5 osób miały za zadanie odszukać osiem punktów ulokowanych na obszarze całego miasta. Po zeskanowaniu kodu QR, należało rozwiązać test dotyczący historii i geografii Polski. 

Miło nam poinformować, że patrol z klasy 1a o nazwie „Rodzina Montekich”: Klaudia Semik, Amelia Goc i Jakub Saleciak, bezbłędnie poradził sobie z zadaniami i zwyciężył w całej rywalizacji. Uczniowie naszej szkoły stwierdzili, że mimo deszczowej pogody zabawa była przednia.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Ewa Góra


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności