Żywiec miasto zmySŁÓW

Żywiec miasto zmySŁÓW

19 i 20 września uczniowie klas 1a, 2d, 2f i 3d wzięli udział w wykładach i warsztatach zorganizowanych w ramach VII festiwalu Żywiec miasto zmySŁÓW. Festiwal ten odbywa się w Żywcu cyklicznie od 2016 roku i zapewnia możliwość uczestnictwa w bardzo wielu ciekawych wydarzeniach społeczno-kulturalnych.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w niezwykle ciekawym wykładzie inauguracyjnym pisarza Remigiusza Grzeli pt. "Kultura. DNA społeczeństwa" oraz ogromnie inspirujących warsztatach - NOE - program profilaktyczny dla młodzieży, prowadzonych przez przedstawicieli Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Trzeźwego Stylu Życia "SZANSA".


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.07.2024
Żywieckie Suwakowanie

Żywieckie Suwakowanie" ruszyło!

Już po raz XVIII muzycy z kraju i zagranicy biorą udział w warsztatach, lekcjach, koncertach, które odbywają się w naszym liceum, Państwowej Szkole...

czytaj więcej
03.07.2024

Świadectwa dojrzałości 2024

Informujemy maturzystów, że świadectwa dojrzałości będą wydawane w sekretariacie szkoły od dnia 9 lipca 2024 roku od godziny 12:00 za...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności