I miejsce w POLSCE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo–Planeta” 2020

I miejsce w POLSCE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo–Planeta” 2020

W tegorocznym OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM „Geo–Planeta”, organizowanym przez Wydział Geografii Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, zajęło I miejsce w Polsce.

Na liście laureatów krajowych znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły:
Maciej Widz (kl. 2b) - laureat 1 miejsca w kraju,
Weronika Witas (kl. 2a) - wynik bardzo dobry.

Wyróżnienia i dyplomy uznania w Konkursie otrzymali:
Dawid Dendys (kl. 2a), Kacper Wójtowiec (kl. 1d), Natalia Pierog (kl. 2a), Gabriel Jarco (kl. 3g), Kamil Drewniak (kl. 3g), Julia Jasek (kl. 2a), Mateusz Brodka (kl. 2a), Kaja Gałuszka (kl. 2c), Wiktoria Ficoń (kl. 2c), Sandra Juraszek (kl. 2b), Karol Krzyżowski (kl. 3g), Aleksandra Jurasz (kl. 2b), Anna Miękińska (kl.2b), Magdalena Kupczak (kl. 2a), Aleksandra Jędrzejas (kl. 3g), Wiktoria Widuch (kl. 1g), Wiktoria Piela (kl. 1c), Kamila Wanke (kl. 2a), Jakub Włoch (kl. 2a), Karolina Galas (kl. 2a), Adrian Mrózek (kl. 1g), Marcin Wojtas (kl. 2b), Milena Korczyk (kl. 2a), Ewelina Krutak (kl. 3f), Michał Zawada (kl. 2a), Joanna Juraszek (kl. 2a), Gabriela Smagoń (kl. 2a), Wojciech Krzyżowski (kl. 3g), Natalia Słowik (kl. 2a) i Sabina Szypuła (kl. 2a).

Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele geografii: Ewa Kłusak, Jacek Seweryn


05.04.2020

Literacki sukces Klaudii Biernackiej uczennicy klasy 1c

Klaudia Biernacka zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” w kategorii „Poezja - Proza” za wiersz „Anioł Beskidów”....

czytaj więcej
02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej