Mamy laureatów konkursu o „Złoty Indeks” Politechniki Krakowskiej z chemii i z matematyki

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej" nasi uczniowie zostali laureatami I,  II i III stopnia. Zgodnie z regulaminem konkursu i uchwałą Senatu Politechniki Krakowskiej, w procesie rekrutacji na rok akademicki 2019/20 Laureaci I stopnia otrzymują 100 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym, Laureaci II stopnia 50 punktów a Laureaci III stopnia 30 punktów. Punkty te zostaną doliczone w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej (za wyjątkiem kierunku architektura i architektura krajobrazu na Wydziale Architektury oraz kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym). Było więc o co walczyć!

Chemia
Laureaci I stopnia: Dorota Talik (kl. 3c).
Laureaci II stopnia: Jakub Kamiński (kl. 3c), Kornelia Kubiesa (kl. 3c), Julia Wnętrzak (kl. 3c).
Laureaci III stopnia: Aleksandra Dziedzic (kl. 3c), Karolina Gorgoń (kl. 3d), Gabriela Kliś (kl. 3c), Grzegorz Zawiła (kl. 3c).

Matematyka
Laureaci II stopnia: Paweł Gradek (kl. 3b), Wojciech Jacoszek (kl. 3b), Natalia Kotrys (kl. 3b), Justyna Mikusek (kl. 3b), Łukasz Mrózek(kl. 3b), Karol Sowa (kl. 3b), Wojciech Tracz (kl. 3b), Joanna Widuch (kl. 3b).
Laureaci III stopnia: Jakub Makuch (kl. 3b).

Podziękowania za przygotowanie uczniów składamy nauczycielom chemii - panu Piotrowi Włodarczykowi i pani Agnieszce Siwiec oraz nauczycielce matematyki - pani Agnieszce Król.

Naszym laureatom życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji!

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej