Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie Literackim "Szuflada" pod patronatem Starosty Żywieckiego oraz Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania w Żywcu.

W akademii uczestniczył Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania - Pan Andrzej Widzyk, który wręczył młodzieży dyplomy, nagrody książkowe oraz bony podarunkowe do sklepu Empik. Uroczystości towarzyszyły występy młodzieży z klasy 1fg, która przygotowała program artystyczny oraz odczytała utwory nagrodzonych w konkursie uczniów szkół podstawowych i średnich. 

Serdecznie dziękuję: Wiktorii Łukaszek, Karinie Rybarskiej, Anastazji Staszewskiej, Weronice Widzyk, Zuzannie Wandzel z kl.1 fg oraz Sewerynowi Jagoszowi z kl.2 a za piękną oprawę muzyczną, a także Dominice Pierlak, Kamilowi Oleszkowi i Patrykowi Piesze za recytację utworów. Całej klasie 1 fg za przygotowanie kawiarenki dla zaproszonych gości.

Składam gorące podziękowania Pani Profesor Dominice Kamińskiej i Pani Profesor Lucynie Majdak za prace w jury konkursu.

Podziękowania kieruję również do sponsorów nagród: Pana Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania w Żywcu - Andrzeja Widzyka, Pana Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika - Jacka Biłko, Pana Jacka Seweryna oraz Stowarzyszenia "Z Kopernikiem w XXI wiek".

Zapraszam do kolejnej 10 edycji Konkursu Literackiego "Szuflada" już za rok!

Organizator - Agnieszka Fluder


05.04.2020

Literacki sukces Klaudii Biernackiej uczennicy klasy 1c

Klaudia Biernacka zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” w kategorii „Poezja - Proza” za wiersz „Anioł Beskidów”....

czytaj więcej
02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej