Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową im. K. Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach a naszym liceum. 

W czasie zajęć uczniowie przygotowywali się do pracy nad własnym fotoreportażem. Najpierw próbowali odpowiedzieć na pytanie, czy zawód fotoreportera jeszcze istnieje oraz jakie czynniki ewentualnie mu zagrażają. Następnie zdefiniowali cechy dobrego fotoreportażu. Pani dr Katarzyna Forst podkreśliła, jak ważne są pomysł (wybór tematu) oraz intuicja. Uczniowie zaznajomili się także z tajnikami pracy nad fotoreportażem, m.in. ze strategią kadrowania zdjęć, ich wyborem i układem. 

Organizatorzy: dyrektor Jacek Biłko, Dominika Kamińska, Lucyna Majdak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności