Podsumowanie osiągnięć uczniów i nauczycieli szkół publicznych powiatu żywieckiego 2019/2020

Podsumowanie osiągnięć uczniów i nauczycieli szkół publicznych powiatu żywieckiego 2019/2020

23 czerwca 2020 roku w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć edukacyjnych uczniów ze szkół prowadzonych przez powiat żywiecki. W uroczystości uczestniczyli: Starosta Żywiecki Andrzej Kalata, Wicestarosta Żywiecki Stanisław Kucharczyk, Członek Zarządu Powiatu Jan Witkowski, Przewodnicząca Komisji Edukacji Aleksandra Legierska, Dyrektor naszego liceum Jacek Biłko, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego Andrzej Widzyk - organizator uroczystości - a przede wszystkim Laureaci - młodzież wraz z nauczycielami.

Wśród nagrodzonych laureatów i finalistów olimpiad tematycznych i przedmiotowych, konkursów wiedzy oraz konkursów artystycznych szczebla wojewódzkiego, ogólnopolskiego lub międzynarodowego znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Nagrody indywidualne odebrali: Kacper Wójtowiec (kl. 1d), Weronika Tlałka (kl. 1g), Michał Warmuz (kl. 1bg), Hubert Sermak (kl. 1cg), Jakub Ostrowski (kl. 1dg), Agnieszka Kasprzyk (kl. 2b), Kacper Tracz (kl. 2b), Wiktoria Ficoń (kl. 2c), Nadia Tokarczyk (kl. 2f), Bartłomiej Duraj (kl. 3a), Natalia Harężlak (kl. 3a), Aleksandra Mołdysz (kl. 3a), Anna Wolny (kl. 3a), Piotr Bosak (kl. 3b), Joanna Drąg (kl. 3b), Zuzanna Fijak (kl. 3b), Barbara Gowin (kl. 3b), Maciej Grochowski (kl. 3b), Martyna Gryga (kl. 3b), Natalia Hatala (kl. 3b), Natalia Hazuka (kl. 3b), Jakub Konior (kl. 3b), Natalia Pryszcz (kl. 3b), Grzegorz Rubys (kl. 3b), Jakub Wisła (kl. 3b), Julia Zoń (kl. 3b), Julia Żółty (kl. 3c), Wiktoria Kubica (kl. 3f), Patrycja Dobija (kl. 3g), Kamil Drewniak (kl. 3g), Gabriel Jarco (kl. 3g).

Dyplomami i podziękowaniami wyróżniono również nauczycieli – opiekunów laureatów konkursów i olimpiad. Są to: Dorota Babińska-Waluś, Halina Badora, Ewa Góra, Sabina Kasikirik, Agnieszka Król, Ewa Póda-Michalska, Jacek Seweryn, Renata Sowa, Lidia Walaszek.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


30.06.2020

Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu serdecznie zaprasza w ramach Narodowego Czytania na spotkanie, które odbędzie się 5 września...

czytaj więcej
30.06.2020

Na dobry początek wakacji 2020 wspominamy pierwsze takie Święto Muzyki

Od 2007 roku, w okolicach 21 czerwca Kopernik gra i śpiewa w ramach Święta Muzyki. W tym roku koronawirus zmusił nas do zmiany formy, ale nie...

czytaj więcej