Ruszył VI obóz naukowy matematyczno-językowy Rysianka 2015

Ruszył VI obóz naukowy matematyczno-językowy Rysianka 2015

Dziś kl. 3b wraz z opiekunami: p. Urszulą Pietyrą, p. Agnieszką Król, p. Anną Jankowską i p. Jackiem Sewerynem wyruszyła na parodniowy obóz matematyczno-językowy na Rysiankę. Czas intensywnie wypełni im rozwiązywanie zadań i przygotowywanie się do olimpiady i konkursów matematycznych, nauka matematyki (i nie tylko) w języku  angielskim,  zajęcia dotyczące uzależnień i sposobu ich unikania, ale poza tym także wędrowanie po beskidzkich szlakach, wspólne zabawy i gry sportowe wokół pięknego schroniska na Hali Rysianka. 

Życzymy uczestnikom wielu wrażeń w tych nietypowych dniach Waszej nauki i tego, żebyście na poziomie 1322 m.n.p.m. jeszcze lepiej wchłaniali matematykę i język angielski. Czekamy na relacje z obozu i na zdjęcia!Tegoroczny  „Obóz naukowo-profilaktyczny Rysianka 2015” jest (jak zawsze) wspomagany przez Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. m. Kopernika w Żywcu, które na ten cel pozyskało fundusze w drodze konkursu ofert ze środków Miasta Żywiec (realizacja zadania publicznego).

Zobacz fotoreportaż.

21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej
21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej