Sukcesy uczniów podczas XIX Wiosennego Zlotu Ekologicznego "Czyste Góry" 2017

Sukcesy uczniów podczas XIX Wiosennego Zlotu Ekologicznego

Uczniowie z Koła Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa „Kangchendzonga” przy I LO w Żywcu odnieśli wspaniałe sukcesy w konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Żywcu podczas XIX Zlotu Ekologicznego „Czyste Góry” - Międzybrodzie Żywieckie 2017. W konkursie ekologicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego I miejsce zajęła Katarzyna Krutak (kl. 1a), natomiast w konkursie krajoznawczym I miejsce zdobyła Izabela Satława (kl. 1f).Od roku 1999 do 2017 łącznie w 37 (!) zlotach wzięło udział ponad 33 tysiące dzieci i młodzieży.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji turystycznych!

opiekun koła, Jacek Seweryn

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej