Szkolny Konkurs 110 LAT HISTORII MOJEJ SZKOŁY

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie 110 LAT HISTORII MOJEJ SZKOŁY – jednego z cyklu wydarzeń w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika organizowanych w roku jubileuszowym 2014.

Zasady i przebieg konkursu.1. Każdą klasę reprezentuje zespół 3 osób. 2. Każdy członek zespołu przygotowuje się do konkursu na podstawie dostępnych online na www.szkoły odcinków z cyklu „Historia szkoły – bogata, ciekawa, mało znana…” oraz pozostałych znajdujących się tam materiałów na ten temat, następnie pisze test konkursowy (45 minut) indywidualnie. 3. Zostaje zliczona suma punktów każdego zespołu klasowego: zespół z największą ilością punktów otrzymuje tytuł Mistrza Wiedzy o Historii Szkoły, zespół, który uzyskał drugi wynik w kolejności – tytuł  Wicemistrza Wiedzy o Historii Szkoły.4. Nagrody:a) wszyscy uczestnicy konkursu otrzymuję ocenę celującą z przedmiotu historia bądź  historia i społeczeństwo,b) zwycięski zespół – Mistrz Wiedzy o Historii Szkoły otrzymuje ponadto 110zł do wykorzystania przez całą klasę (np. jako dopłatę do wycieczki klasowej, fundusz na wspólne klasowe wyjście na lody, na pizzę… - przeznaczenie pozostaje do decyzji klasy w konsultacji z wychowawcą), każdy członek zespołu dostaje okolicznościowy kubek jubileuszowy szkoły,c) członkowie zespołu z kolejnym wynikiem - Wicemistrza Wiedzy o Historii Szkoły dostają okolicznościowe  kubki jubileuszowe szkoły.Termin i miejsce – 3 grudnia 2014 r. (środa), l. 3, aula szkolna. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Organizatorzy: nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie

21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej
15.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów klas II i III

Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich i trzecich na zebrania, które odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. klasy drugie: 16.30...

czytaj więcej