Uczestniczyliśmy w XVII Beskidzki Festiwalu Nauki i Sztuki w ATH w Bielsku-Białej

Uczestniczyliśmy w XVII Beskidzki Festiwalu Nauki i Sztuki w ATH w Bielsku-Białej

Młodzież z klasy 2e, 2f, 3h i 3e w ramach odbywającego się w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej XVII Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki 16.09.2016 r. wzięła udział w wykładzie językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka, w spotkaniach: z himalaistą Ryszardem Pawłowskim oraz z aktorami, Piotrem Polkiem i Piotrem Szwedesem. Gościliśmy w auli uczelni. Mieliśmy niezwykłą przyjemność wędrować po szczytach gór i zawiłościach językowych jak również po meandrach aktorstwa. Było bardzo ciekawie. Opiekunkami grupy były: p. A. Fluder, p. K. Ignatowska, p. D. Jarosińska-Tracz, p.E. Kłusak, p. L. Ozimińska i p. H. Słowik-Tyc.

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej