Zwolnieni z Teorii. Weź udział w projekcie społecznym.

Zwolnieni z Teorii. Weź udział w projekcie społecznym.

Dnia 13 listopada 2015 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie poprowadzone przez Annę Golec z kl. 3c oraz Łukasza Hudeckiego z kl. 3h - zeszłorocznych finalistów ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Miało ono na celu zachęcenie uczniów do udziału w kolejnej edycji tej olimpiady. Ania i Łukasz przedstawili swoje doświadczenia, opowiedzieli, na czym polegają poszczególne etapy olimpiady, pokazali kilka najlepszych projektów z całej Polski organizowanych w ramach "Zwolnionych z Teorii" oraz przedstawili korzyści płynące z robienia projektów społecznych.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału, zobacz zwolnienizteorii.pl

Zobacz fotoreportaż

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej