Ambush marketing, 17.03.2014

Ambush marketing, 17.03.2014
W ŻYWCU O AMBUSH MARKETINGU

W dniu 17 marca 2014r, Fundacja Sportowe Marzenia - Forum Ludzi Aktywnych, spotkała się w Żywcu ze zwycięzcami Konkursu Polskie Oskary Sportowe 2013 w kategorii "Wydarzenia i obiekty turystyczno-rekreacyjne".

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika, reprezentujący Koło Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa "Kangchendzonga" i zaproszeni uczniowie z SKKT przy GIMNAZJUM nr3 w Żywcu, zapoznali się m.in. z podstawami marketingu sportowego, public relations oraz dziennikarstwem sportowym.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się część poświęcona ambush marketingowi, o którym dyskutowano w kontekście UEFA EURO 2012TM

Gospodarzem spotkania było Koło Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa "Kangchendzonga" przy I Liceum Ogólnokształcącym w Żywcu.

Przypomnijmy, że wszyscy triumfatorzy Konkursu otrzymali statuetkę Polskich Oskarów Sportowych oraz zaproszenia na mecz Francja - Słowacja, rozegrany w ramach CEV VELUX Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn. Ponadto wszyscy zainteresowani spotkali się z przedstawicielami Fundacji, zapoznając się z wybranymi tematami w dziedzinach sponsoringu sportowego, public relations, promocji i dziennikarstwa.

Szkolenie w Żywcu było ostatnim, które odbyło się w ramach spotkań ze zwycięzcami Konkursu Polskie Oskary Sportowe. Dziękujemy Fundacji Sportowe Marzenia - Forum Ludzi Aktywnych, a szczególnie Panu Pawłowi Wiśniewskiemu za przeprowadzenie interesującego szkolenia.

Fotoreportaż

                                                                                                      OPIEKUN KTGiK :

                                                                                                          Jacek Seweryn

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności