Goście z Hiszpanii

Goście z Hiszpanii

Od soboty (15.04) gościliśmy w naszym liceum uczniów i nauczycieli ze szkoły I.E.S. Pablo Gargallo w Saragossie, w Hiszpanii. Wizytę umożliwił projekt Erasmus+ pt. "Komunikacja- powrót do relacji". Uczniowie uczestniczą w różnych aktywnościach podczas pobytu w Polsce; w poniedziałek przedstawiliśmy im naszą szkołę, nauczyliśmy kilku przydatnych zwrotów w języku polskim, mieli możliwość usłyszeć kilka utworów wykonanych przez szkolną orkiestrę oraz poznać miasto podczas wycieczki z przewodnikiem. Następnego dnia odwiedziliśmy Muzeum Browaru w Żywcu, a w środę Zamek Sułkowskich w Bielsku Białej. Tego samego dnia uczniowie uczestniczyli w lekcji języka angielskiego w grupach. W czwartek odbyła się wycieczka na Górę Żar oraz ognisko integracyjne. Kolejnego dnia zaplanowaliśmy wyjście na wieżę katedralną, podsumowanie całego projektu i pożegnanie naszych hiszpańskich kolegów.

Pełne sprawozdanie z pobytu hiszpańskich gości można przeczytać na stronie projektu: https://www.lo-zywiec.pl/erasmus2022

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
27.05.2024
Wspieramy akcję charytatywną „Pola Nadziei”

Wspieramy akcję charytatywną „Pola Nadziei”

„Pola Nadziei” to inicjatywa, w ramach której od 1998 roku przeprowadzane są zbiórki pieniędzy na potrzeby polskich hospicjów. Celem akcji jest...

czytaj więcej
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności