today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Goście z Hiszpanii

Goście z Hiszpanii

Od soboty (15.04) gościliśmy w naszym liceum uczniów i nauczycieli ze szkoły I.E.S. Pablo Gargallo w Saragossie, w Hiszpanii. Wizytę umożliwił projekt Erasmus+ pt. "Komunikacja- powrót do relacji". Uczniowie uczestniczą w różnych aktywnościach podczas pobytu w Polsce; w poniedziałek przedstawiliśmy im naszą szkołę, nauczyliśmy kilku przydatnych zwrotów w języku polskim, mieli możliwość usłyszeć kilka utworów wykonanych przez szkolną orkiestrę oraz poznać miasto podczas wycieczki z przewodnikiem. Następnego dnia odwiedziliśmy Muzeum Browaru w Żywcu, a w środę Zamek Sułkowskich w Bielsku Białej. Tego samego dnia uczniowie uczestniczyli w lekcji języka angielskiego w grupach. W czwartek odbyła się wycieczka na Górę Żar oraz ognisko integracyjne. Kolejnego dnia zaplanowaliśmy wyjście na wieżę katedralną, podsumowanie całego projektu i pożegnanie naszych hiszpańskich kolegów.

Pełne sprawozdanie z pobytu hiszpańskich gości można przeczytać na stronie projektu: https://www.lo-zywiec.pl/erasmus2022

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
30.05.2023
VII Obóz Naukowy Biologiczno-Chemiczny

VII Obóz Naukowy Biologiczno-Chemiczny

Serdeczne pozdrowienia z pięknego Półwyspu Helskiego przesyłają uczestnicy i opiekunowie VII Obozu Naukowego Biologiczno- Chemicznego.

czytaj więcej
25.05.2023
Kolejne odkrycie sportowe w Koperniku

Kolejne odkrycie sportowe w Koperniku

Jakub Pach to kolejny wybitny sportowiec z naszej szkoły. Jego pasją jest sztuka walki o nazwie JU JITSU. Pragniemy przedstawić liczne...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności