today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Inspirujące i twórcze warsztaty projektowania plakatu

Inspirujące i twórcze warsztaty projektowania plakatu

W dniu 21 marca 2023 roku, w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbyły się warsztaty projektowania plakatu pod okiem wybitnego mentora Pana prof. Michała Klisia.

Uzdolniona młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu wraz ze swoją opiekunką Panią Dorotą Babińską-Waluś, uczestniczyła w tych zajęciach. Uczniowie wykazali się dużym talentem, artystycznymi predyspozycjami i kreatywnością w tworzeniu swoich indywidualnych prac plastycznych. W warsztatach wzięli udział: Anna Adamczyk, Weronika Kasprzyk, Maja Kolodziejczak, Oliwia Wołczuk z kl. 2a, Mateusz Lach z kl. 2b, Kinga Biernat, Zuzanna Fojcik z kl. 4c oraz Aleksandra Matuszna z kl. 4d.

To był fantastyczny czas nauki i przyjemności, pouczającego i miłego spędzenia czasu w otoczeniu znamienitych dzieł sztuki oraz ich wybitnego autora i nauczyciela.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
30.05.2023
VII Obóz Naukowy Biologiczno-Chemiczny

VII Obóz Naukowy Biologiczno-Chemiczny

Serdeczne pozdrowienia z pięknego Półwyspu Helskiego przesyłają uczestnicy i opiekunowie VII Obozu Naukowego Biologiczno- Chemicznego.

czytaj więcej
25.05.2023
Kolejne odkrycie sportowe w Koperniku

Kolejne odkrycie sportowe w Koperniku

Jakub Pach to kolejny wybitny sportowiec z naszej szkoły. Jego pasją jest sztuka walki o nazwie JU JITSU. Pragniemy przedstawić liczne...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności