Jeansy dla lepszego świata. 7- 30 listopada.

Kochani, Samorząd szkolny pragnie zaangażować się w akcję Jeans for a better world #2, z której dochód zostanie przeznaczymy na wsparcie edukacji nastolatek na Cabo Verde. Dlaczego właśnie tam?

Jak piszą organizatorzy "Uważamy, że edukacja jest podstawą każdej zmiany (...) Naszym celem jest ufundowanie stypendiów dla 20 nastolatek, jeśli uda się uzbierać większą kwotę, będzie można je przeznaczyć na dodatkowe stypendia, wycieczki, warsztaty lub nawet odremontowanie sal lekcyjnych. Dlatego, zamiast odkładać lub wyrzucać niemodne czy przetarte jeansy, wyślij je do nas, wspólnie możemy przyczynić się do realnej zmiany, nie tylko w świecie mody, ale przede wszystkim w życiu kilkunastu dziewczyn z Cabo Verde, które mają marzenia, tak jak my. Jednak bez naszej pomocy nie będą w stanie ich spełnić."

Wyprane jeansy, nie ważne w jakim stanie i kolorze przynoście proszę do członków Samorządu szkolnego, lub do jego opiekunek Pani mgr Jadwigi Justkowskiej, lub mgr Lucyny Ozimińskiej.

Więcej możecie przeczytać tutaj:

https://www.kokoworld.pl/blog/fair-trade/jeans-for-a-better-world-2#wyslij

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

08.08.2022
Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Żegnamy Panią Profesor Reginę Żywotko – emerytowaną nauczycielkę naszego liceum

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2022 roku w wieku 91 lat odeszła od nas Pani Regina Żywotko – nauczycielka języka rosyjskiego w...

czytaj więcej
05.08.2022
XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

XXIV AKCJA WAKACYJNA „Wycieczka za 1 zł”- LATO 2022 (Podsumowanie)

Rok 2022 = 5 wycieczek = 310 osób24 LATA = 178 WYCIECZEK = 9259 UCZESTNIKÓW Zakończyła się tegoroczna XXIV Akcja „Wycieczka za złotówkę – LATO...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności