Literackie sukcesy naszych uczniów w konkursie o tematyce świątecznej

Literackie sukcesy naszych uczniów w konkursie o tematyce świątecznej

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory to motto tegorocznego konkursu literackiego o tematyce świątecznej organizowanego w ramach cyklu „Boże Narodzenie w Beskidach” przez Wydział Turystyki Kultury Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Żywcu.

Konkurs miał na celu zainspirowanie dzieci i młodzieży do twórczości literackiej. Młodzi uzdolnieni literacko uczniowie dzielili się osobistymi przemyśleniami i nadziejami związanymi ze świętami Bożego Narodzenia oraz tym, czy i na ile narodzenie Bożego Dzieciątka może zmienić nasze otoczenie, nasze rodziny, nas samych.

W konkursie literackim nagrodzeni zostali: Alicja Baron (kl. 1a), Zuzanna Dziki (kl. 3c), Sandra Furtak (kl. 2b), Natalia Górny (kl. 1b), Julia Kochutek (kl. 2c), Maja Kołodziejczak (kl. 3a) i Bartosz Piskorz (kl. 1a).

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia br. w Muzeum Miejskim w Żywcu.

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pani Dominiki Kamińskiej i pani Lucyny Majdak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
16.04.2024
Hiszpańska podróż klasy 2h

Hiszpańska podróż klasy 2h

Klasa 2h wraz z wychowawczynią, p. Barbarą Luzar wzięła udział we wspaniałej wycieczce do Hiszpanii w dniach 9 - 13 kwietnia.

czytaj więcej
15.04.2024
Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Zapraszamy do obejrzenia rysunków inspirowanych pracami artystki Ewy Juszkiewicz, które wykonali uczniowie z kl.1 b i d, na zajęciach rozwijających...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności