Wyniki konkursu plastycznego o tematyce świątecznej „Boże Narodzenie w Beskidach”

Wyniki konkursu plastycznego o tematyce świątecznej „Boże Narodzenie w Beskidach”

15.12.2023 w Muzeum Miejskim w Żywcu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i rozdania nagród laureatom konkursu plastycznego o tematyce świątecznej „Boże Narodzenie w Beskidach”, zorganizowanego w dniu 7.12.2023 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Organizatorem tego przedsięwzięcia był Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu, Miejskie Centrum Kultury w Żywcu i Muzeum Miejskie w Żywcu.

Uczestnicy konkursu wykonali prace plastyczne prezentujące tradycje kultywowane w rodzinnym domu oraz zwyczaje i obrzędy pielęgnowane w okresie świąt Bożego Narodzenia na Żywiecczyźnie.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Julia Kantyka z kl. 1b, Klaudiusz Najzer z kl. 1f, Anna Adamczyk z kl. 3a, Weronika Kasprzyk z kl. 3a i Maja Kołodziejczak z kl. 3a zdobyli nagrody, natomiast Zuzanna Gumoś z kl. 2c, Julia Pawełek z kl. 2c, Joanna Bajek z kl. 3f i Paulina Słatyńska z kl. 3f uzyskały wyróżnienia.

Nagrodzone prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Muzeum Miejskim w Żywcu.

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

 

Maria Śleziak

Dorota Babińska-Waluś

 


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
16.04.2024
Hiszpańska podróż klasy 2h

Hiszpańska podróż klasy 2h

Klasa 2h wraz z wychowawczynią, p. Barbarą Luzar wzięła udział we wspaniałej wycieczce do Hiszpanii w dniach 9 - 13 kwietnia.

czytaj więcej
15.04.2024
Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Wizerunek bez twarzy w Galerii Sztuki KOPERA

Zapraszamy do obejrzenia rysunków inspirowanych pracami artystki Ewy Juszkiewicz, które wykonali uczniowie z kl.1 b i d, na zajęciach rozwijających...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności