Nowoczesna pracownia geograficzna!

Nowoczesna pracownia geograficzna!

Z radością informujemy że w ramach Jubileuszowego 10 Konkursu "Zielona Pracownia 2024" nasze Liceum zdobyło dofinansowanie w wysokości 48 000 zł przeznaczone na zorganizowanie nowej Pracowni geograficznej "Wulkan wiedzy".

Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Łącznie w ciągu 10 edycji Fundusz dofinansował aż 609 ekopracowni na kwotę przekraczającą 26 mln złotych.

13 czerwca 2024roku w Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie odbyła się gala wręczenia nagród gdzie zostało uhonorowanych 70 laureatów. Naszą szkołę reprezentowała odpowiedzialna za opracowanie Projektu nauczycielka geografii p. Ewa Kłusak wraz z uczennicami klasy 3d Kaja Mydlarz, Klaudia Mydlarz, Marlena Pal.

Łączny koszt projektu w w naszym Liceum przekracza 74 tys. złotych, kwota ze strony Funduszu zostanie powiększona przez dofinansowanie na ponad 26 tys. złotych przez Starostwo Powiatowe w Żywcu.

Nazwę Pracowni "Wulkan wiedzy", zawdzięczamy pracy koncepcyjnej klasy 3d.

Pracownia zostanie wyposażona w nowy zestaw ławek i krzeseł oraz szafy i półki do przechowywania pomocy dydaktycznych. Ważnym elementem pomocnym w pracy nauczyciela będzie monitor interaktywny, który usprawni i uatrakcyjni zajęcia geografii oraz spotkania KTGiK Kangchendzonga.

W Projekcie ze strony szkoły udział wzięli: nauczyciele geografii p. Ewa Kłusak i p. Jacek Seweryn oraz p. Kinga Kania. Ze strony Funduszu prace koordynowała p. Elżbieta Kamieńszczyk-Cudek.

Wszystkim zaangażowanym składamy serdeczne podziękowania!


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.07.2024
Żywieckie Suwakowanie

Żywieckie Suwakowanie" ruszyło!

Już po raz XVIII muzycy z kraju i zagranicy biorą udział w warsztatach, lekcjach, koncertach, które odbywają się w naszym liceum, Państwowej Szkole...

czytaj więcej
03.07.2024

Świadectwa dojrzałości 2024

Informujemy maturzystów, że świadectwa dojrzałości będą wydawane w sekretariacie szkoły od dnia 9 lipca 2024 roku od godziny 12:00 za...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności