Ogólnopolski konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii

20 marca jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Frankofonii i Dzień języka francuskiego. W marcu odbywają się różne konkursy i inne wydarzenia związane z językiem francuskim.

9 marca miał miejsce w naszej szkole Ogólnopolski konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii - etap szkolny. 16 uczniów uczących się języka francuskiego wzięło w nim udział. Uczniowie przygotowywali się korzystając z materiałów przysłanych przez organizatora konkursu - Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Zwycięzcą tego etapu został Krzysztof Okarma kl. 2d, drugie miejsce zajęły Joanna Cwajna kl.2b i Emilia Konieczny kl. 2e, a trzecie Kinga Maślanka kl.2c. 

Czekając na wyniki ogłoszone przez uniwersytet gratuluję zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękuję za wkład pracy włożony w przygotowanie się do konkursu.

Opiekun Jadwiga Justkowska

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
26.02.2024

WYNIKI XII POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO "SZUFLADA"

Jury w składzie: Pani Agnieszka Fluder, Pani Dominika Kamińska i Pani Lucyna Majdak wyłoniło zwycięzców XII edycji Powiatowego Konkursu...

czytaj więcej
21.02.2024
Sukces naszych uczennic w Podbeskidzkim Konkursie Historycznym „Solidarni”

Sukces naszych uczennic w Podbeskidzkim Konkursie Historycznym „Solidarni”

Katarzyna Śleziak oraz Natalia Stokłosa (uczennice z kl. 3a) zostały laureatkami finału PodbeskidzkiegoKonkursu Historycznego "Solidarni" zajmując...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności