today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii

20 marca jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Frankofonii i Dzień języka francuskiego. W marcu odbywają się różne konkursy i inne wydarzenia związane z językiem francuskim.

9 marca miał miejsce w naszej szkole Ogólnopolski konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii - etap szkolny. 16 uczniów uczących się języka francuskiego wzięło w nim udział. Uczniowie przygotowywali się korzystając z materiałów przysłanych przez organizatora konkursu - Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Zwycięzcą tego etapu został Krzysztof Okarma kl. 2d, drugie miejsce zajęły Joanna Cwajna kl.2b i Emilia Konieczny kl. 2e, a trzecie Kinga Maślanka kl.2c. 

Czekając na wyniki ogłoszone przez uniwersytet gratuluję zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękuję za wkład pracy włożony w przygotowanie się do konkursu.

Opiekun Jadwiga Justkowska

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
30.05.2023
VII Obóz Naukowy Biologiczno-Chemiczny

VII Obóz Naukowy Biologiczno-Chemiczny

Serdeczne pozdrowienia z pięknego Półwyspu Helskiego przesyłają uczestnicy i opiekunowie VII Obozu Naukowego Biologiczno- Chemicznego.

czytaj więcej
25.05.2023
Kolejne odkrycie sportowe w Koperniku

Kolejne odkrycie sportowe w Koperniku

Jakub Pach to kolejny wybitny sportowiec z naszej szkoły. Jego pasją jest sztuka walki o nazwie JU JITSU. Pragniemy przedstawić liczne...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności