Olimpiada „Zwolnieni z Teorii”

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii”

„Zwolnieni z Teorii” to ogólnopolska praktyczna olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie i uczennice realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji i rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Klasa 2a o profilu humanistycznym uniwersyteckim postanowiła wziąć udział w tym przedsięwzięciu i stworzyła projekt „Z książką w dłoni”, którego celem jest promowanie czytelnictwa wśród młodzieży. We współpracy z Żywiecką Biblioteką Samorządową uczennice tworzą grę terenową opartą na fabule powieści „Peter Nimble i magiczne oczy” autorstwa Jonathana Auxiera.

Za wsparcie merytoryczne dziękujemy wychowawczyni pani Dominice Kamińskiej i pani Katarzynie Śleziak – pracownikowi Żywieckiej Biblioteki Samorządowej.

Uczennice klasy 2a: Wiktoria Bieniek, Karolina Błąd, Julia Juraszek, Weronika Kasprzyk, Maja Kołodziejczak, Natalia Mazurek, Anna Pietruszka, Maria Suchoń, Emilia Suchoń, Katarzyna Śleziak.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
27.05.2024
Wspieramy akcję charytatywną „Pola Nadziei”

Wspieramy akcję charytatywną „Pola Nadziei”

„Pola Nadziei” to inicjatywa, w ramach której od 1998 roku przeprowadzane są zbiórki pieniędzy na potrzeby polskich hospicjów. Celem akcji jest...

czytaj więcej
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności