today or shop the replica collection watch replicas for sale online.

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii”

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii”

„Zwolnieni z Teorii” to ogólnopolska praktyczna olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie i uczennice realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji i rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Klasa 2a o profilu humanistycznym uniwersyteckim postanowiła wziąć udział w tym przedsięwzięciu i stworzyła projekt „Z książką w dłoni”, którego celem jest promowanie czytelnictwa wśród młodzieży. We współpracy z Żywiecką Biblioteką Samorządową uczennice tworzą grę terenową opartą na fabule powieści „Peter Nimble i magiczne oczy” autorstwa Jonathana Auxiera.

Za wsparcie merytoryczne dziękujemy wychowawczyni pani Dominice Kamińskiej i pani Katarzynie Śleziak – pracownikowi Żywieckiej Biblioteki Samorządowej.

Uczennice klasy 2a: Wiktoria Bieniek, Karolina Błąd, Julia Juraszek, Weronika Kasprzyk, Maja Kołodziejczak, Natalia Mazurek, Anna Pietruszka, Maria Suchoń, Emilia Suchoń, Katarzyna Śleziak.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

22.01.2023
Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

Awans Jakuba Jaska do części ustnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego

W części pisemnej II etapu Olimpiady Języka Angielskiego wzięło udział dwoje naszych uczniów – Jakub Jasek z kl. 4b oraz Natalia Brutkowska z kl....

czytaj więcej
17.01.2023
Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

Podpisano umowy na realizację dwóch kluczowych inwestycji w naszej szkole

W poniedziałek 16 stycznia w Sali Sesyjnej Rady Powiatu, mieszczącej się w budynku Starostwa Powiatowego w Żywcu, dyrektor I LO im. M. Kopernika w...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności