Projekt „Komunikacja – powrót do relacji” dobiegł końca

Projekt „Komunikacja – powrót do relacji” dobiegł końca

 

Projekt „Komunikacja – powrót do relacji”, realizowany w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu, dobiegł końca. Udział w projekcie zwiększył w nas poczucie przynależności europejskiej, tożsamości narodowej, nauczył szacunku wobec innych kultur, zwiększył naszą motywację do działania na poziomie międzynarodowym, a także chęć kontynuowania form nauki pozaszkolnej, jaką daje program Erasmus+.

Mamy nadzieję, że rezultaty projektu będą długo miały wpływ na jego uczestników i na całą społeczność szkolną naszego liceum.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego projektu (https://www.lo-zywiec.pl/erasmus2022) i zapoznania się z naszymi relacjami i zdjęciami z podróży i z podjętych działań.

Cieszymy się, że udało się zrealizować kolejny projekt Erasmus+ w naszej szkole i polecamy gorąco uczestniczenie w takich przedsięwzięciach.

 

                                                                                   Koordynatorzy projektu:

                                                                                   Anna Surowiak i Lucyna Ozimińska

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.07.2024
Żywieckie Suwakowanie

Żywieckie Suwakowanie" ruszyło!

Już po raz XVIII muzycy z kraju i zagranicy biorą udział w warsztatach, lekcjach, koncertach, które odbywają się w naszym liceum, Państwowej Szkole...

czytaj więcej
03.07.2024

Świadectwa dojrzałości 2024

Informujemy maturzystów, że świadectwa dojrzałości będą wydawane w sekretariacie szkoły od dnia 9 lipca 2024 roku od godziny 12:00 za...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności