Spotkania z ósmoklasistami

Drodzy Uczniowie!
Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy klas ósmych szkół podstawowych powiatu żywieckiego!

Na pierwsze spotkanie zaprosiliśmy Was już 8 kwietnia o godzinie 12:30. W tym dniu Starostwo Powiatowe w Żywcu zorganizowało Giełdę Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Żywieckiego, podczas której dyrektor naszego liceum Pan Jacek Biłko oraz nauczyciele zaprezentowali planowane na rok szkolny 2022/23 oddziały oraz wyjaśnili zasady tegorocznej rekrutacji.

Kolejną okazją do spotkania były Targi Edukacyjne zorganizowane 22 kwietnia od godziny 10:00 do 14:00 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu. Na naszym stoisku można było zapoznać się z bogatą ofertą szkoły, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami, którzy chętnie odpowiadali na Wasze pytania.

Zapraszamy również na „Live z Kopernikiem” - spotkanie na żywo z naszymi uczniami na platformie Teams, które odbędzie się 11 maja 2022 roku o godzinie 17:00. Link do spotkania podany zostanie na stronie naszej szkoły oraz na Facebooku Kopernik 2022.

W dniu 30 maja w godzinach od 9.00 do 13.00 zapraszamy Was na Dzień Otwarty do naszego liceum. 

Drodzy Ósmoklasiści! Zapraszamy również bardzo serdecznie na wirtualny spacer po liceum! Wchodząc na stronę naszej szkoły, będzie można obejrzeć film promocyjny, zobaczyć pokazy slajdów, zapoznać się z planowanymi oddziałami, zasadami rekrutacji oraz wynikami naszych maturzystów.

Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje: www.lo-zywiec.pl/rekrutacja/rekrutacja-2022-2023.html

Zachęcamy Was również do dołączenia do wspomnianej grupy na Facebooku Kopernik 2022 stworzonej z myślą o Was: www.facebook.com/groups/kopernik2022

Pokażemy Wam naszą szkołę, zaprezentujemy profile klas, odpowiemy na Wasze pytania, opowiemy o tym, jak wygląda nasze codzienne życie w Koperniku! Będziemy Was wspierać w procesie rekrutacji!

Na koniec zapraszamy Was również na atrakcyjny konkurs z nagrodami, który odbędzie się na początku maja. Szczegóły poznacie na Facebooku Kopernik 2022.

Czekamy na Was !

Zaglądajcie na naszą stronę !

Udostępniajcie podane linki przyjaciołom, znajomym, wszystkim sympatykom naszego liceum !

Z poważaniem
Zespół ds. promocji I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Żywcu

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności