Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów LO im. M. Kopernika wspomaga rozwój licealistów

Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu od 2012 roku wytrwale aktywnie dąży do zdobywania dotacji dla naszego I LO im. M. Kopernika. Dzięki tym staraniom zrealizowaliśmy do tej pory aż 26 wniosków. Tradycyjnie przystąpiliśmy do otwartych konkursów ofert zadań publicznych miasta Żywiec i powiatu żywieckiego na rok 2020 i zgłosiliśmy 4 oferty - wszystkie zostały zaakceptowane. Powiat Żywiecki przyznał dotację dla projektu XV Wyprawa marzeń geografów – szlakami parków narodowych – Polska 2020 (1500zł). Miasto Żywiec dofinansuje projekty: Obóz naukowo-profilaktyczny Rysianka (5000zł), Wyprawa marzeń geografów - Szlakami parków narodowych – Polska 2020 (2700zł) oraz XXXV Spotkanie Miłośników Gór - Stefanka 2020 (500zł).

W ten sposób pozyskaliśmy 9700 złotych, które wesprą działalność szkoły, co nas bardzo cieszy. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na działania projektowe, a jej ostatecznymi beneficjentami będą wyłącznie nasi licealiści. 

W imieniu Zarządu Aleksandra Bura, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności