Sukces literacki Justyny Firlety

Sukces literacki Justyny Firlety

Miło nam poinformować, że Justyna Firleta (klasa 3c) zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim „Jan Paweł II i Wanda Rutkiewicz – autorytety w mojej wspinaczce na szczyt”. Na ogłoszony konkurs odpowiedziało 85 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wszystkie nadesłane prace prezentowały bardzo wysoki poziom. Optymizmem napawa fakt, że młodzi ludzie z wielkim zaangażowaniem i skrupulatnością poszukują autorytetów, aby budować swoją przyszłość w oparciu o wartości nieprzemijające. Organizatorzy konkursu zwrócili uwagę, że wymagające słowa Wandy Rutkiewicz: „Każdy ma przecież do pokonania swój Everest. Mój sukces był dowodem na to, że każdemu może się udać to, co sobie postanowi”, znajdują wśród młodego pokolenia wielu naśladowców.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekun: Dominika Kamińska

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności