Sukcesy literackie naszych uczniów

Sukcesy literackie naszych uczniów

1 grudnia 2023 r. o godz. 17.00 w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji Konkursu Literackiego "Nie pisz do szuflady!" połączone z wieczorem autorskim Pana Mateusza Kleina, który prezentował swoją debiutancką powieść pt. "Daniel".

Uczniowie naszej szkoły rozbili bank z nagrodami. I miejsce zajęła Alicja Baron z kl. 1a, II miejsce Weronika Fic z kl. 3c, III miejsce Natalia Górny z kl. 1b, natomiast Olimpia Chorostecki z kl. 1a, Marcelina Ponikwia z kl. 1a oraz Bartosz Piskorz z kl. 1a zdobyli wyróżnienia.

Dodatkowo Alicja Baron (kl.1a) zdobyła statuetkę i Nagrodę Specjalną Redakcji "Kroniki Beskidzkiej". Oprócz tego zwycięska praca zostanie wydrukowana w "Kronice Beskidzkiej".

Opiekun: Lucyna Majdak


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności