Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta Jarosińska-Tracz oraz pani Renata Sowa wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach - turnieju recytatorskim, turnieju wywiedzione ze słowa oraz turnieju poezji śpiewanej. Do kolejnego etapu w turnieju recytatorskim zakwalifikowali się: Pola Jodłowiec (kl. 1a), Klaudia Wilusz (kl. 1g), Karolina Klęka (kl. 3f) oraz Rafał Banaś (kl. 3b), w turnieju wywiedzione ze słowa Karina Rybarska (kl. 1fg), natomiast w turnieju poezji śpiewanej Gabriela Górna (kl. 1a). Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie recytatorskich zmagań na szczeblu powiatowym. Eliminacje powiatowe odbędą się 11 marca 2020 roku w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu-Moszczanicy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności