Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta Jarosińska-Tracz oraz pani Renata Sowa wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach - turnieju recytatorskim, turnieju wywiedzione ze słowa oraz turnieju poezji śpiewanej. Do kolejnego etapu w turnieju recytatorskim zakwalifikowali się: Pola Jodłowiec (kl. 1a), Klaudia Wilusz (kl. 1g), Karolina Klęka (kl. 3f) oraz Rafał Banaś (kl. 3b), w turnieju wywiedzione ze słowa Karina Rybarska (kl. 1fg), natomiast w turnieju poezji śpiewanej Gabriela Górna (kl. 1a). Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie recytatorskich zmagań na szczeblu powiatowym. Eliminacje powiatowe odbędą się 11 marca 2020 roku w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu-Moszczanicy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności