Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza". Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W konkursie uczestniczyło 22 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace plastyczne zgodnie z tematem tegorocznej edycji - "Obraz bliski sercu". Najlepsi uczniowie z naszej szkoły otrzymali dyplomy wyróżnienia. Należą do nich: Justyna Gach kl. 1fg, Michalina Fajkis kl. 3h, Wiktoria Ficoń kl. 2c, Kaja Gałuszka kl. 2c, Martyna Żur kl. 2b. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Maria Śleziak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności