Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza". Konkurs został przeprowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W konkursie uczestniczyło 22 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace plastyczne zgodnie z tematem tegorocznej edycji - "Obraz bliski sercu". Najlepsi uczniowie z naszej szkoły otrzymali dyplomy wyróżnienia. Należą do nich: Justyna Gach kl. 1fg, Michalina Fajkis kl. 3h, Wiktoria Ficoń kl. 2c, Kaja Gałuszka kl. 2c, Martyna Żur kl. 2b. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Maria Śleziak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności