Walentynki w bibliotece

Walentynki w bibliotece

Przygotowania do walentynek rozpoczęły się w bibliotece 13 lutego. Uczniowie klas Ibg i I cg pod opieką nauczyciela kultury tworzyli kolaże "Z miłości do słowa", które przyozdobiły bibliotekę i korytarz. W dniu św. Walentego młodzież zaproszona została do udziału w "Randce w ciemno z książką". Wypożyczała książki zapakowane w szary papier, nie widząc ich tytułów. Każda książka została opatrzona krótkim cytatem z literatury pięknej, zachęcającym do wypożyczenia. Czytelnicy odwiedzający w tym dniu bibliotekę otrzymali literackie upominki. Akcje te wzbudziły wiele pozytywnych reakcji.

organizatorzy: Barbara Deska, Ewa Wandzel, Dorota Babińska-Waluś

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności