Wizyta nauczycieli w Liceo Scientifico Leonardo da Vinci we Florencji w ramach projektu ERASMUS+

Wizyta nauczycieli w Liceo Scientifico Leonardo da Vinci we Florencji w ramach projektu ERASMUS+

W ostatnich dniach, trzech nauczycieli naszej szkoły tj. pani Anna Surowiak, pani Lucyna Ozimińska oraz pan Piotr Rydarowicz, odbyło wizytę studyjną we Florencji, gdzie wspólnie z przedstawicielami tamtejszej placówki omawiali szczegóły, rozpoczynającego się w październiku projektu pt. „Komunikacja-powrót do relacji”, realizowanego w ramach unijnego programu ERASMUS+.

W trakcie spotkań, nauczyciele zwiedzali szkołę o ponad 100 letniej historii, porównywali zasady jej działania oraz mieli możliwość zobaczyć w jaki sposób przebiegają egzaminy poprawkowe.

Była to okazja do nawiązania nowych kontaktów edukacyjnych, wymiany pomysłów na realizację projektu i doświadczeń.


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

12.06.2026
XIII Szkolny Dzień Chemii

XIII Szkolny Dzień Chemii

W dniu 9 czerwca 2026 r. odbył się XIII Szkolny Dzień Chemii „CHEMIA NIEMETALI”. W uroczystości wzięły udział klasy...

czytaj więcej
09.06.2026
Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Filip Piwowarczyk w czołówce polskiej lekkoatletyki

Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach sportowych Filipa Piwowarczyka, ucznia klasy 3d, który z powodzeniem rywalizował w kategorii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności