Współpraca z Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

Współpraca z Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

17 grudnia br. dyrektor szkoły Pan Jacek Biłko podpisał kolejną umowę o współpracy naukowo-dydaktycznej z uczelnią wyższą - Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, w imieniu którego dokument sygnowali: Dziekan Wydziału Nauk Społecznych – ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII i Dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej – Pani dr Katarzyna Drąg. Odpowiedzialnymi osobami za koordynowanie współpracy pomiędzy naszą szkołą a uniwersytetem będą obecni przy podpisywaniu umowy:  Pan Jakub Howaniec (Uniwersytet Papieski) oraz Pan Adrian Midor ( I LO im. M. Kopernika).

W ramach umowy, Uniwersytet Papieski umożliwi uczniom naszego liceum kontakt z kadrą naukowo-dydaktyczną oraz studentami poprzez uczestnictwo uczniów w wybranych wykładach, konferencjach i warsztatach organizowanych przez uczelnię. Celem podjętej współpracy  jest m. in. wzbogacenie wiedzy, doświadczeń i kompetencji uczniów szkoły w zakresie mediów i komunikowania społecznego. Patronatem naukowym uczelni została objęta klasa o profilu medialno- społecznym.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
20.09.2023
Zajęcia seminaryjne w klasach uniwersyteckich humanistycznych

Zajęcia seminaryjne w klasach uniwersyteckich humanistycznych

19 września 2023 r. w klasach uniwersyteckich humanistycznych - 1a, 2a, 3a i 4a - w ramach seminarium polonistycznego odbyły się zajęcia prowadzone...

czytaj więcej
19.09.2023
XXXVIII SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW GÓR – STEFANKA’2023

XXXVIII SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW GÓR – STEFANKA’2023

37 LATA DZIAŁALNOŚCI KOŁA TURYSTYKI GÓRSKIEJ I KRAJOZNAWSTWA „Kangchendzonga” PTTK w Żywcu Przemierzając pieszo wszelkie przestrzenie, mamy...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności