Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Wielkanoc w tradycji naszych przodków"

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego

6.04.2022 w Dziale Etnografii Muzeum Miejskiego w Żywcu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i rozdania nagród laureatom konkursu plastycznego o tematyce świątecznej "Wielkanoc w tradycji naszych przodków", zorganizowanego w dniu 16.03.2022 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu, Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach, Miejskie Centrum Kultury w Żywcu oraz Muzeum Miejskie w Żywcu.

Uczestnicy konkursu wykonali prace plastyczne prezentujące zwyczaje, obrzędy i tradycje pielęgnowane w okresie Wielkiego Postu i Wielkanocy na Żywiecczyźnie. Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły: Milena Bąk z kl. 2f, Paulina Bieś z kl. 2c i Mateusz Gawron z kl. 1b zdobyli nagrody, natomiast Anna Adamczyk, Weronika Kasprzyk i Maja Kołodziejczak z kl. 1a oraz Dagmara Jagosz i Mateusz Lach z kl. 1b uzyskali wyróżnienia.

Nagrodzone prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Muzeum Miejskim.

Opiekunki: Maria Śleziak, Dorota Babińska-Waluś


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
21.05.2024

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV...

czytaj więcej
20.05.2024
Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

Wyniki Strażackiego Konkursu Plastycznego – etap powiatowy

20.05.2024 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczystość rozdania nagród i wręczenia dyplomów zwycięzcom w powiatowych...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności