Wyróżnienie Katarzyny w Powiatowym Konkursie o Józefie Piłsudskim

Wyróżnienie Katarzyny w Powiatowym Konkursie o Józefie Piłsudskim

Nasza uczennica, Katarzyna Paździorko z kl. 2a, uzyskała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Historycznym na najciekawszą prezentację multimedialną „Józef Piłsudski – a jego rola w odzyskaniu niepodległości”.

Konkurs był adresowany do uczniów szkół średnich i gimnazjów z terenu powiatu żywieckiego, a „jego istotą i przesłaniem jest propagowanie oraz pogłębienie wiedzy na temat historii życia i dokonań Marszałka wśród naszej młodzieży szkolnej” – patronat nad konkursem objął Poseł na Sejm RP, Kazimierz Matuszny oraz Starosta Powiatu Żywieckiego, Andrzej Kalata. Organizatorem Konkursu był Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. J. Piłsudskiego w Żywcu – Moszczanicy.

Jedną z nagród dla laureatów pierwszych miejsc jest wyjazd do Sejmu w Warszawie na zaproszenie Posła Kazimierza Matusznego.

Gratulujemy Katarzynie i życzymy dalszych sukcesów!


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

16.06.2021
Kolejne sukcesy sportowe Nikoli Waliczek

Kolejne sukcesy sportowe Nikoli Waliczek

Nikola Waliczek (kl.2f), trenująca shaolin kung fu w klubie Shaolin Kung Fu Beskidy pod opieką trenera Sifu Stanisława Szczotki, w ubiegły weekend...

czytaj więcej
16.06.2021

Sukces Kamili Babickiej w ogólnopolskim konkursie

Uczennica klasy 2 cg Kamila Babicka, zajęła III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Aforystycznym dla dzieci i młodzieży, organizowanym przez...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności