XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali cenne podziękowania od Organizatora Konkursu – Fundacji „PRO ARTE CHRISTIANA” – za udział w XV Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Artystycznym im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”. Patronat Honorowy nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda.

Tematyka prac tegorocznej plastycznej i fotograficznej edycji konkursu zainspirowała i skłoniła młodych artystów do zaprezentowania własnej, profesjonalnej i oryginalnej twórczości. „Polska, moja Ojczyzna”, „Sport”, Kapliczki maryjne”, „Kosmos”, „Bóg Ojciec” - to tematy, które realizowali z pasją młodzi twórcy, ukazując w wykonanych pracach piękno otaczającej nas rzeczywistości.

Do autorów prac plastycznych należą: Julia Szlagor z kl. 1a, Anna Mrowiec z kl. 1e, Klaudiusz Najzer z kl. 1f, Sandra Furtak z kl. 2b, Antoni Waligóra z kl. 2b, Oliwia Ryczek z kl. 2e i Amelia Przybyszewska z kl. 2f. Fotografie konkursowe wykonał Maksymilian Kupczak z kl. 2b.

Uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i kreatywności!

Opiekun konkursu: Maria Śleziak

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
19.06.2024
Nasza uczennica Aleksandra Kamińska wśród 20 najlepszych uczniów z Polski.

Nasza uczennica Aleksandra Kamińska wśród 20 najlepszych uczniów z Polski.

17 czerwca br. w Senacie odbył się uroczysty finał Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Senat Rzeczypospolitej Polskiej” organizowany przez...

czytaj więcej
17.06.2024
Grupa teatralna zagrała dla Nikodema Chorążego!

Grupa teatralna zagrała dla Nikodema Chorążego!

16 czerwca br. grupa teatralna z naszego liceum wystawiła spektakl pt. „Dziady cz. II” w auli parafialnej w Żywcu.

czytaj więcej
Narzędzia dostępności