Zaproszenie na spektakl „Mity greckie”

Po wielkim sukcesie grupy teatralnej, która zagrała „Małego Księcia” dla około 500 mieszkańców Żywca, rodziców i młodzieży naszego liceum oraz uczniów ze szkół podstawowych z powiatu żywieckiego przyszedł czas na kolejną sztukę. Tym razem serdecznie zapraszamy na spektakl pt. „Mity greckie”, który odbędzie się 26 marca po mszy św. o godzinie 12:30 w auli Domu Katolickiego Parafii Narodzenia NMP w Żywcu.Po spektaklu będzie możliwość wsparcia materialnego chłopca chorującego na dystrofię mięśniową.

Liczymy na Waszą obecność!

Grupa teatralna wraz z opiekunami: panią Joanną Litwin, panią Dominiką Kamińską i ks. Bartoszem Łackiem

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
03.03.2024

Laureat konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej"

Z radością informujemy, że uczeń klasy 4c o profilu biologiczno-chemicznym Mateusz Dudek został laureatem III...

czytaj więcej
03.03.2024

Finalistka Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" w kategorii chemia

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica naszego liceum Katarzyna Toman z klasy 4c o profilu...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności