Jeansy dla lepszego świata. 7- 30 listopada.

Kochani, Samorząd szkolny pragnie zaangażować się w akcję Jeans for a better world #2, z której dochód zostanie przeznaczymy na wsparcie edukacji nastolatek na Cabo Verde. Dlaczego właśnie tam?

Jak piszą organizatorzy "Uważamy, że edukacja jest podstawą każdej zmiany (...) Naszym celem jest ufundowanie stypendiów dla 20 nastolatek, jeśli uda się uzbierać większą kwotę, będzie można je przeznaczyć na dodatkowe stypendia, wycieczki, warsztaty lub nawet odremontowanie sal lekcyjnych. Dlatego, zamiast odkładać lub wyrzucać niemodne czy przetarte jeansy, wyślij je do nas, wspólnie możemy przyczynić się do realnej zmiany, nie tylko w świecie mody, ale przede wszystkim w życiu kilkunastu dziewczyn z Cabo Verde, które mają marzenia, tak jak my. Jednak bez naszej pomocy nie będą w stanie ich spełnić."

Wyprane jeansy, nie ważne w jakim stanie i kolorze przynoście proszę do członków Samorządu szkolnego, lub do jego opiekunek Pani mgr Jadwigi Justkowskiej, lub mgr Lucyny Ozimińskiej.

Więcej możecie przeczytać tutaj:

https://www.kokoworld.pl/blog/fair-trade/jeans-for-a-better-world-2#wyslij

20.05.2020
Wirtualny spacer po Warszawie

Wirtualny spacer po Warszawie

W projekcie unijnym "Mam szansę odnieść sukces" została zaplanowana wycieczka do Warszawy. W związku z trwającą pandemią zapraszamy na wirtualny...

czytaj więcej
18.05.2020

Praca zdalna biblioteki

     Zadaniem biblioteki szkolnej jest usprawnianie procesów efektywnego uczenia się, umożliwianie rozwoju zainteresowań i...

czytaj więcej