Jeansy dla lepszego świata. 7- 30 listopada.

Kochani, Samorząd szkolny pragnie zaangażować się w akcję Jeans for a better world #2, z której dochód zostanie przeznaczymy na wsparcie edukacji nastolatek na Cabo Verde. Dlaczego właśnie tam?

Jak piszą organizatorzy "Uważamy, że edukacja jest podstawą każdej zmiany (...) Naszym celem jest ufundowanie stypendiów dla 20 nastolatek, jeśli uda się uzbierać większą kwotę, będzie można je przeznaczyć na dodatkowe stypendia, wycieczki, warsztaty lub nawet odremontowanie sal lekcyjnych. Dlatego, zamiast odkładać lub wyrzucać niemodne czy przetarte jeansy, wyślij je do nas, wspólnie możemy przyczynić się do realnej zmiany, nie tylko w świecie mody, ale przede wszystkim w życiu kilkunastu dziewczyn z Cabo Verde, które mają marzenia, tak jak my. Jednak bez naszej pomocy nie będą w stanie ich spełnić."

Wyprane jeansy, nie ważne w jakim stanie i kolorze przynoście proszę do członków Samorządu szkolnego, lub do jego opiekunek Pani mgr Jadwigi Justkowskiej, lub mgr Lucyny Ozimińskiej.

Więcej możecie przeczytać tutaj:

https://www.kokoworld.pl/blog/fair-trade/jeans-for-a-better-world-2#wyslij

14.11.2018
Nagroda dla Oli w Ogólnopolskim Konkursie Malarstwa na Szkle

Nagroda dla Oli w Ogólnopolskim Konkursie Malarstwa na Szkle "Kolorowy świat niepodległości"

W IX Ogólnopolskim Konkursie Malarstwa na Szkle "Kolorowy świat niepodległości", podczas wernisażu w dniu 14 listopada 2018 r. w ROK w Bielsku -...

czytaj więcej
14.11.2018
Uroczystość z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Uroczystość z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

11 listopada to święto, które łączy w sobie przeszłość – pamięć o tych, którzy przywrócili Polsce wolność – i teraźniejszość – radość, że żyjemy w...

czytaj więcej