Jeansy dla lepszego świata. 7- 30 listopada.

Kochani, Samorząd szkolny pragnie zaangażować się w akcję Jeans for a better world #2, z której dochód zostanie przeznaczymy na wsparcie edukacji nastolatek na Cabo Verde. Dlaczego właśnie tam?

Jak piszą organizatorzy "Uważamy, że edukacja jest podstawą każdej zmiany (...) Naszym celem jest ufundowanie stypendiów dla 20 nastolatek, jeśli uda się uzbierać większą kwotę, będzie można je przeznaczyć na dodatkowe stypendia, wycieczki, warsztaty lub nawet odremontowanie sal lekcyjnych. Dlatego, zamiast odkładać lub wyrzucać niemodne czy przetarte jeansy, wyślij je do nas, wspólnie możemy przyczynić się do realnej zmiany, nie tylko w świecie mody, ale przede wszystkim w życiu kilkunastu dziewczyn z Cabo Verde, które mają marzenia, tak jak my. Jednak bez naszej pomocy nie będą w stanie ich spełnić."

Wyprane jeansy, nie ważne w jakim stanie i kolorze przynoście proszę do członków Samorządu szkolnego, lub do jego opiekunek Pani mgr Jadwigi Justkowskiej, lub mgr Lucyny Ozimińskiej.

Więcej możecie przeczytać tutaj:

https://www.kokoworld.pl/blog/fair-trade/jeans-for-a-better-world-2#wyslij

15.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów klas II i III

Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich i trzecich na zebrania, które odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. klasy drugie: 16.30...

czytaj więcej
14.09.2020
Sukces recytatorski naszej uczennicy

Sukces recytatorski naszej uczennicy

10 września br. na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbył się rejonowy etap eliminacji 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego....

czytaj więcej