Uczniowie z Kopernika w etapie diecezjalnym XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

Uczniowie z Kopernika w etapie diecezjalnym XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej. Konrad Czernek (kl. 3g), Karina Dziergas (kl. 2fg), Antoni Nowak (kl. 2c) i Julia Śliwa (kl. 3c) będą reprezentowali naszą szkołę w zawodach II stopnia, które odbędą się 3 marca 2021 roku.

Hasło tegorocznej Olimpiady brzmi: Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka, a jej celem jest zainteresowanie uczniów wiedzą religijną i rozszerzanie współdziałania nauczycieli religii w kształceniu młodzieży uzdolnionej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ks. Bartosz Łacek

22.02.2021
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

17 lutego 2021 r. na platformie Teams odbyły się po raz pierwszy w naszym liceum obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Międzynarodowy...

czytaj więcej
17.02.2021
Wykłady online z chemii

Wykłady online z chemii

W styczniu i w lutym 2021 r. uczniowie klas biologiczno-chemicznych: 2c, 2g, 2cg, 2dg (grupa z rozszerzoną chemią), 3c i 3d brały udział...

czytaj więcej