Udział naszych uczniów w wystawach historycznych

Udział naszych uczniów w wystawach historycznych

W dniach 18-19 czerwca 2018 roku uczniowie klas: 1a, 1d, 1f, 1h oraz 2h wraz z opiekunkami: panią Ewą Górą, panią Iwoną Jasek, panią Haliną Słowik-Tyc i panią Renatą Sową w ramach obchodów 750-lecia miasta Żywca wzięli udział w wystawach czasowych w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej oraz w Starym Zamku. Licealiści obejrzeli wystawy : „Wspomnienie 700-lecia Żywca”, „Bohaterowie Żywiecczyzny” oraz „Mój znaczek – Żywiec i Żywiecczyzna”.


19.02.2020
Fundacja PKO Banku Polskiego wspiera renowację „Fryderyka”

Fundacja PKO Banku Polskiego wspiera renowację „Fryderyka”

Z radością informujemy, że Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” otrzymało wsparcie finansowe od Fundacji PKO Banku Polskiego, które zostanie...

czytaj więcej
19.02.2020
GEOGRAFICZNY WEEKEND Z SUKCESAMI!

GEOGRAFICZNY WEEKEND Z SUKCESAMI!

Ostatni weekend 08 - 09  lutego 2020r. - był bardzo pracowity dla tych, którzy reprezentowali I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika...

czytaj więcej